Wypożyczalnia samochodów Leszno

Jeśli mieszkasz na terenie Leszna lub okolic i potrzebujesz nowoczesnego, komfortowego, w pełni wyposażonego samochodu, skorzystaj z oferty wypożyczalni JKRent. Nasza firma oferuje wynajem samochodów dla firm i klientów indywidualnych, na krótki i długi termin. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do skorzystania z naszych usług. 

Historia naszej firmy sięga 2003 roku. Tworzą ją ludzie, oddani swojej największej pasji, jaką jest motoryzacja. Naszym priorytetem jest zaspokojenie potrzeb naszych klientów oraz ich satysfakcja, dlatego nieustannie podnosimy jakość naszych usług. Jako wypożyczalnia samochodów oferujemy wynajem aut osobowych i dostawczych, utrzymanych w doskonałym stanie technicznym, w wysokim standardzie podstawowym, z możliwością personalizacji pod kątem dodatkowego wyposażenia. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni zamieszkujący Leszno oraz firmy, prowadzące działalność na terenie tego wielkopolskiego miasta. Potrzebujesz wypożyczyć auto? Zarezerwuj pojazd online, a my podstawimy go we wskazanej przez Ciebie lokalizacji na terenie Leszna. Nasza nowoczesna, bogato wyposażona flota obejmuje wyłącznie nowe auta, z kompletnym pakietem ubezpieczeń, pełnym wyposażeniem, zatankowane do pełna. Nie pozostaje Ci nic innego, jak wynająć jedno z naszych aut i cieszyć się komfortem oraz niezależnością, jaką daje Ci wypożyczenie samochodu w naszej firmie.

Wynajem aut Leszno 

Nasza wypożyczalnia aut oferuje swoim klientom wynajem krótkoterminowy, jak i możliwość wypożyczania aut na dłuższy okres. Wynajem na krótki termin to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy potrzebują samochodu na krótki pobyt na terenie Leszna, np. do celów turystycznych czy biznesowych. Wynajem samochodu pozwoli Ci uniezależnić się od rozkładów komunikacji miejskiej i precyzyjnie planować swoje aktywności. To również idealny pomysł na weekendowy wyjazd w gronie znajomych – możesz wypożyczyć rodzinnego vana lub terenowego SUV-a i cieszyć się komfortem jazdy, bez zbędnych formalności. Z kolei długoterminowy wynajem samochodów to opcja dla przedsiębiorców i osób prywatnych, które potrzebują auta na dłuższy okres, jednak nie chcą inwestować jego zakup. Stała miesięczna rata wynajmu, niezależność w dysponowaniu wynajętym pojazdem oraz brak formalności wynikających z bieżącej eksploatacji (ubezpieczenia, przeglądy, naprawy itp.) gwarantują komfort i niezależność, bez względu na to, czy potrzebujesz auta dla siebie, czy dla swojej firmy. Wszystkim naszym klientom z Leszna gwarantujemy wynajem aut z bogatym wyposażeniem dodatkowym. Na życzenie klienta, wyposażamy pojazdy w fotelik dziecięcy, nawigację GPS oraz wiele innych elementów dla jeszcze wyższego komfortu jazdy. Oferujemy również możliwość wynajmu auta z kierowcą. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o usługach, jakie oferuje nasza wypożyczalnia samochodów JKRent.